Toto je archivní web ročníku 2009. Aktuální ročník festivalu Varhany znějící naleznete zde →
 

Varhany znějící * 2009

Varhanní festival představující památné varhany ve Slaném a Velvarech


Upomínková grafika

Litografie s motivy varhan ve Slaném a ve Velvarech výtavrníka J. Kavana, jako upomínka na hudení festival Varhany znějící 2009.

Jan Kavan, Varhany znějící Slaný–Velvary 2009 Jako upomínku na mezinárodní varhanní festival Varhany znějící 2009, který společně připravilo město Slaný a město Velvary, si můžete zakoupit originální litografii výtvarníka Jana Kavana.

Na grafickém listu o rozměrech 21×30 cm jsou zobrazeny motivy dvou slánských varhan (kostel sv. Gotharda a kaple Zasnoubení Panny Marie) a varhan v kostele sv. Kateřiny ve Velvarech.

Všechny tři nástroje budete mít možnost slyšet  na festivalových koncertech s kvalitními interprety a se zajímavým programem.

K zakoupení na koncertech festivalu.
Cena litografie je 450 Kč.

 

Upomínkovou grafiku Jana Kavana můžet zakoupit na všech koncertech mezinárodního festivalu Varhany znějící 2009. Cena litogafie je 450 Kč. (K prodeji je pouze 100 originálních výtisků.)

Koncerty se konají ve spolupráci s Mezinárodním festivalem Free Organ World – Pražské varhany a pod uměleckou záštitou jeho zakladatele, varhaníka Pavla Černého.

Mezinárodní varhanní festival Varhany znějící 2009 se koná pod záštitou starosty města Slaného Iva Rubíka a starostky města Velvary Jitky Linhartové.

Na začátek stránky


Archiv
Varhany znějící 2016
Varhany znějící 2014
Varhany znějící 2012
Varhany znějící 2011
Varhany znějící 2009
Varhany znějící 2001

Aktuální ročník festivalu

English Information in English

Festival Varhany znějící 2009 pořádá město Slaný a město Velvary ve spolupráci s Mezinárodním festivalem Free Organ World – Pražské varhany.

Součástí mezinárodního varhanního festivalu Varhany znějící 2009 je také Putování za historickými varhanami. Zúčastněte se také příjemného výletu a seznamte se s vzácnými varhanami v okolí Slaného! | Program Putování »

Festival se koná pod záštitou starosty města Slaného Iva Rubíka a starostky města Velvary Jitky Linhartové.

Královské město Slaný

Královské město Velvary

Odbor kultury MěÚ Slaný
© Královské město Slaný 2009

Královské město Slaný

Starý web: Varhany znějící 2001